I EDYCJA PROJEKTU

Szkolenie I stopnia

Projekt Akademia Liderów Rzeczpospolitej funkcjonuje od 2016 roku i jest realizowany przez Fundację Inicjatyw Młodzieżowych. W pierwszej edycji Akademii Liderów Rzeczypospolitej uczestniczyło 390 uczestników. Szkolenia I stopnia odbyły się w 12 ośrodkach akademickich w całej Polsce:

Warszawa , Rzeszów , Gdańsk  , Łódź , Toruń , Opole , Wrocław, Poznań, Lublin, Katowice, Kraków , Białystok

Szkolenie II stopnia

Osoby wyróżniające się wiedzą i zaangażowaniem podczas szkoleń I stopnia zostały zaproszone na weekendowe szkolenia II stopnia. Szkolenia odbyły się w czerwcu i grudniu 2016. W sumie uczestniczyło w nich 55 osób

DSC_0975

I część Akademii Liderów Rzeczypospolitej za nami! Andrzej Lipson, koordynator projektu pisał na łamach magazynku akademickiego Koncept na temat szkolenia II stopnia Dwudziestu pięciu uczestników wytypowanych spośród ponad 500 chętnych osób spędziło bogaty w doświadczenia czas pod okiem specjalistów z branży finansowej, edukacyjnej i medialnej.

PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

Powyżej uczestnicy szkolenia II stopnia w czerwcu 2016,
po prawej uczestnicy, biorące udział w szkoleniu w grudniu 2016

IIgrudz

Wykładowcy szkoleń II stopnia:

Letni Obóz Liderów

Przez pięć dni uczestnicy mogli zdobywać bogatą wiedzę z zakresu przywództwa, komunikacji i biznesu pod okiem specjalistów w swoich dziedzinach, pochodzących ze świata biznesu, administracji publicznej, polityki i mediów. Wykładowcami na Letnim Obozie byli między innymi: